Професійні борфрези для металу марки PFERD ідеально підходять для точного оброблення матеріалів ручним способом і на верстатах з ЧПУ
Фреза без робочого торця, може працювати в упор.
Діаметр робочий: 12мм
Діаметр хвостовика: 6мм
Довжина робочої частини: 25мм
Фрези успішно виконують такі завдання як
-оброблення зварних швів
-очищення після лиття
-фрезерування вузлів і деталей
- зняття фасок
-усунення зависок та ін.
Биття і вібрація інструмента призводить до передчасного зношування.
Цю пропозицію Ви можете купити за ціною, вказаною на сайті. Для цього скористайтеся кнопкою оформлення замовлення (кошик), формою зворотного зв'язку або напишіть на пошту, Instrume.kiev@gmail.com також можна замовити, зателефонувавши за номером: +380954400732 . Ознайомитись з супутніми позиціями та повним переліком товарів, можна на нашому сайті https://Instrume.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFERD |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Борфреза |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Прямий |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Обробка матеріалу | Мармур, Металевий профіль, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
- Ціна: 731,50 ₴
- Спосіб упаковки: Пластиковий тубус.



